Strona: Doktorat pracownika KFiIM / Katedra Fizyki i Inżynierii Medycznej

Doktorat pracownika KFiIM

2017-12-22

11 grudnia 2017 mgr inż. Stefan Stagraczyński pracownik Katedry Fizyki i Inżynierii Medycznej WMiFS - absolwent fizyki technicznej Politechniki Rzeszowskiej, przedstawił pracę doktorską pt. Magnetic dynamics and spin currents in quantum spin systems strongly coupled to environment. Obrona pracy odbyła się na Uniwersytecie Marcina Lutra, Halle-Wittenberg, na Wydziale Nauk Przyrodniczych II w Halle (Saale), Niemcy.

Praca została pozytywnie oceniona i tym samym mgr. inż Stefan Stagraczyński spełnił wymagania do nadania tytułu naukowego doktora fizyki.